reklam

Futbolcu
Ara

Fd Nedir ?

Futbolcu dünyası, Profesyonel futbol kulüpleri ve Futbol camiası ile olan ciddi deneyimi ve güçlü ilişkileri sayesinde, bir tarafta farklı yaşlardan ve her yerden yetenekli futbolcuları sadece birkaç teknik adamın ve futbol kulübünün değil, yüzlerce yerli ve yabancı  farklı seviyeden kulüplere Özel VİDEOLU FUTBOLCU TANITIM Sistemi ile tanıtan, diğer taraftan kulüplerin futbolcu bulmalarına kolaylık sağlayan ve birçok kulübün desteklediği geniş çaplı bir organizasyondur.

Videolu Profil Nedir ?

Videolu Profil ile Futbolcular, coğrafi bir engel kalmadan farklı bölgelerdeki kulüplere kendilerini tanıtma yollarından biridir. Kulüpler çoğu zaman bir futbolcuyu çağırmadan önce, Menajerler veya gözlemciler aracılığı ile futbolcuyu izletir veya maç videolarına bakarak ön karar verirler ve bu aşama Futbolcu Dünyası Videolu Profil son derece önemli bir yer tutar. Günümüzde artık profesyonel kulüpler teknolojiyi oldukça iyi kullanmakta böylece zamandan kazanırken ulaşamadıkları birçok futbolcuya da kolaylıkla ulaşabilmektedir. Futbolcu Dünyasında videolu profil oluşturma hakkı SADECE futbolcu dünyası aktivitelerine ( Seçmeler veya Kamplar ) katılanlara tanınmaktadır.

Videolu Profili nasıl oluşturabilirim  ?

Futbolcu Dünyasında videolu profil oluşturma hakkı SADECE futbolcu dünyası aktivitelerine ( Seçmeler veya Kamplar ) katılanlara tanınmaktadır. Dolayısıyla Futbolcu Dünyası aktivitelerine katılarak Kullanıcı adı ve şifrenizi elden alabilirsiniz.

Videomu Profilime nasıl eklerim ?

Youtube 'a eklediğiniz videoyu açıp, "Paylaş" butonunu tıklayıp arkasından "Ekle" butonuna tıklayınca çıkan kodu, Videolarımı paylaş bölümündeki alanlardan ( 4 Video paylaşabilirsiniz sınırsız boyutta ) birine yapıştırmanız yeterlidir.

Futbolcu Dünyası hangi ülke veya şehirlerde aktiviteler düzenler ? 

Farklı ülke ve şehirlerde aktivite düzenlemekteyiz. Bulunduğunuz şehirde yapılan aktivitelerden haberdar olmak için anasayfadaki cep telefonu bölümüne telefonunuzu bırakabilirsiniz.

Futbolcu Dünyası Seçmeleri ücretli midir ?

Futbolcu Dünyası seçmeleri, çok sayıda kulübe Videolu Bilgi Sistemi ile raporlandığı için, Ücretlidir. Futbolcu Dünyası seçmelerinin ücreti, ilgili seçmelerin  ÜCRET bölümünde yazılıdır. 

Futbolcu Dünyasını , diğer futbol organizasyonlarından ayıran farkları nelerdir ? 

Futbolcu Dünyası aktiviteleri Profesyonelce yapılmakta ve her detaya dikkat edilmektedir. Örneğin seçmelerde , Profesyonel Maç yayın kamerası, Videolu Futbolcu Bilgi sistemi, Hakem Üçlüsü , Sağlıkçı, Profesyonel Teknik adam ve Gözlemciler, Profesyonel ölçülerde sahalar gibi özelliklere dikkat edilmektedir. 

Futbolcu Dünyası, Hangi Yaş grupları için aktiviteler düzenler ? 

Hemen Hemen tüm yaş grupları için organizasyon düzenler. Her organizasyonda ( Seçmeler, Kamplar, Turnuvalar, .. v.b.) hangi yaş grupları için düzenlendiği belirtilir.reklamreklamreklamreklamreklam

Rıfkı Tongsir Cad. No: 1/C İdealtepe - İstanbul / TÜRKİYE

(0505) 131 38 96

bilgi@futbolcudunyasi.com

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın..

© Copyright Futbolcu Dünyası Tüm Hakları Saklıdır | 2014