reklam

Futbolcu
Ara

soccer-camps PROFESYONEL FUTBOL KULÜPLERİNE  KAMPLAR

Türkiye’nin en uygun bölgelerinde ve Yurtdışında, Tüm organizasyonu ile anahtar teslim Profesyonel Futbol Kampları. Detaylar için lütfen bizimle temasa geçiniz.
individual-player-presentation PROFESYONEL KULÜPLERE BİREYSEL FUTBOLCU TANITIMI

Profesyonel veya Amatör futbolcuya özel, FIFA Menajerlerine, Profesyonel Kulüp gözlemcilerine veya Teknik direktörler verilmek üzere tanıtım CD/DVD'si hazırlanması. Detaylar için lütfen bizimle temasa geçiniz.
trial-days-for-professional-football-clubs PROFESYONEL KULÜPLERE ÖZEL SEÇMELER

Bir futbol kulübünün ihtiyacı olan, her yaş kategorisine uygun kapsamlı bir seçme günü organizasyonunun yapılması (Yazılı veya görsel Basın, Internet gibi farklı medya kanallarını kullanarak Seçme gününün tanıtımları, hakem, sağlıkçı, malzemeler, kameraman, vb. sağlanması) Detaylar için lütfen bizimle temasa geçiniz.
scouting-players-for-professional-football-clubs PROFESYONEL KULÜPLER İÇİN FUTBOLCU GÖZLEMCİLİĞİ

Hazır profesyonel futbolcu gözlemcilerimiz sizin için çalışsın, raporlasın, tüm futbolcuya ait görselleri ve özel bilgileri sunalım, sizi hem ekstra personel maliyetinden kurtaralım, hem zamandan tasarruf edin hemde Profesyonelce ölçülebilen, ethik, kontrol edilebilir ve hızlı bir hizmet alın. Detaylar için lütfen bizimle temasa geçiniz.
private-tournaments-and-organizations ULUSLARARASI ÖZEL TURNUVALAR VE ORGANİZASYONLAR

Futbol Kulüplerine veya Akademilerine özel hazırlık maçları, Turnuvalar veya organizasyonlar. Detaylar için lütfen bizimle temasa geçiniz.
reklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklam

Rıfkı Tongsir Cad. No: 1/C İdealtepe - İstanbul / TÜRKİYE

(0533) 662 01 12

bilgi@futbolcudunyasi.com

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın..

© Copyright Futbolcu Dünyası Tüm Hakları Saklıdır | 2014